#Scale2Emirates

28 kwietnia br w Olivia Business Center w Gdańsku odbyło się trzecie spotkanie #Scale2Emirates zorganizowane przez MK Business Link Sp. z o.o w ramach cyklu seminariów poświęconych rynkowi Zjednoczonych Emiratów Arabskich.

#Scale2Emirates Gdańsk

Klaster LTPP współpracuje z MK Business Link  w ramach projektów internacjonalizacji realizowanych z POIR 2.3.3, a rynek ZEA jest jednym z głównych obszarów zainteresowania eksportowego Członków Klastra, którego  przedstawiciele  znaleźli się wśród uczestników gdańskiego seminarium.

Seminaria były częścią prezentacji w Polsce największej platformy networkingowej na Bliskim Wschodzie  z najnowszymi globalnymi trendami technologicznymi. Spotkania, których głównym celem było zainteresowanie rynkiem  oraz prezentacja sukcesów polskich firm działających w ZEA odbyły się w Warszawie, Krakowie i Gdańsku. Pierwsze wydarzenie w Warszawie oficjalnie otworzył H.E. Dr Eman Alsalami, Ambasador Zjednoczonych Emiratów Arabskich w Polsce.

#Scale2Emirates Warszawa

Wkład do każdego wydarzenia dołożyli lokalni współorganizatorzy i partnerzy, paneliści, prelegenci i goście każdego spotkania, m.in.  Rozana Noja z GITEX Global i Ashwin Rajmohan z North Star Dubai.

#Scale2Emirates Kraków

Wszystkie spotkania cieszyły się dużym zainteresowaniem, a uczestniczy mogli się dowiedzieć  dlaczego Emiraty są rynkiem wartym uwagi w przypadku międzynarodowej ekspansji, poznać historie polskich firm z branży nowych technologii, które dostrzegły i wykorzystały potencjał rynku ZEA oraz z powodzeniem działają na tym rynku, zaznajomić się ze strategicznymi programami oferowanymi przez ZEA dla wsparcia rozwoju firm, a także spotkać się z przedstawicielami środowiska technologicznego z Dubaju.

Więcej informacji na https://www.facebook.com/mkbusinesslink/

fot MK Business Link