Nominacja do Nagrody Orła Polskiej Przedsiębiorczości 2021

Koordynator Klastra LTPP – Zarząd Nadbałtyckich Inicjatyw Klastrowych Sp. z o.o został nominowany do nagrody głównej „Orzeł Polskiej Przedsiębiorczości 2021” oraz „Menedżer Roku 2021”.

Ogólnopolski plebiscyt Orły Polskiej Przedsiębiorczości ma na celu budowanie konkurencyjności i innowacyjności polskich przedsiębiorstw.Nagroda przyznawana od 18 lat dla najlepszych przedsiębiorstw w swoich branżach ma na celu docenić i wyróżnić te podmioty, które mogą być inspiracją dla innych. Jest symbolem sukcesu i najwyższej jakości w polskiej gospodarce.

Nominacja to tej prestiżowej Nagrody jest wielkim wyróżnieniem i docenieniem  działalności Koordynatora Klastra LTPP w tak trudnych czasach, w których udało się  przystosować do obecnych wyzwań i realizować zadania z należytą starannością, z zachowaniem terminów i dbałością o bezpieczeństwo pracowników, współpracowników i partnerów.

ZNIK Sp. z o. o – Koordynator Klastra LTPP podpisuje się pod słowami z Listu nominacyjnego otrzymanego od Ogólnopolskiej Federacji Przedsiębiorców i Pracodawców – Przedsiębiorcy.pl: ” Z dbaniem o markę firmy jest jak z dbaniem o swoje zdrowie…trzeba robić to codziennie”.