40th GITEX TECHNOLOGY WEEK

Bezzwrotne dofinansowania na wyjazd dla firm!

40th GITEX TECHNOLOGY WEEK – 06-10.12.2020 Dubai World Trade Center

40th GITEX TECHNOLOGY WEEK – 06-10.12.2020 Dubai World Trade Center

Najważniejsze wydarzenie technologiczne

Od 40 lat GITEX jest światową sceną innowacji. Międzynarodowa społeczność technologiczna zbiera się w Dubaju, stawiając GITEX wśród 3 najważniejszych wydarzeń technologicznych na świecie.

Wejście na nowe rynki. Wsparcie eksportu

Wraz z szybkim przyspieszeniem transformacji cyfrowej i rosnącym popytem na technologie w regionie Bliskiego Wschodu i Afryki Północnej, wydarzenie jest teraz ważniejsze niż kiedykolwiek, aby uzyskać dostęp do ogromnego rynku regionalnego.

Więcej informacji o wydarzeniu: https://www.gitex.com/

Szybki kontakt:
Marcin Wozbonowicz tel. 780 094 481,
e-mail: marcin.wozbonowicz@klasterlogtrans.pl

Dla kogo jest dofinsowanie?

Wydarzenie skierowane jest m.in. do podmiotów posiadających rozwiązania z sektorów:
Electromobility & FutureMobility, SmartCity & IoT, SmartGrid, Shipping and Logistics Management, Intelligent Transportation Systems, Green Building, Cyber Security.

Chcesz zaprezentować swoją ofertę na targach GITEX GLOBAL 2020 w Dubaju i uzyskać do 70% dofinansowania na wyjazd i inne usługi wsparcia eksportu?

Klaster Logistyczno Transportowy „Północ – Południe” pragnie zaprosić wszystkich zainteresowanych do udziały w targach GITEX Global 2020 w roli wystawcy w ramach swojego pawilonu. Celem jest stworzenie silnej reprezentacji polskich firm, prezentujących spójną, komplementarna ofertę.
Liczymy na nowe kontrakty biznesowe i nawiązanie współpracy B+R.

Wyjazd organizowany jest w ramach projektu ‘ZEA- Emiraty Arabskie’, który ma na celu internacjonalizacje produktów i usług polskich przedsiębiorstw zrzeszonych w ramach Klastra LTPP i wprowadzenie ich na rynek Zjednoczonych Emiratów Arabskich

Projekt jest realizowany w latach 2020 – 2022 z funduszy europejskich, do wysokości dostępnej pomocy de minimis. Obejmuje wsparciem mikro, małe, średnie i DUŻE przedsiębiorstwa.

GITEX – Szczegóły finansowania

Prosimy o kontakt i zgłoszenia :

  1. Marcin Wozbonowicz – Sekretariat Klastra
    tel 780 094 481
    e-mail:  marcin.wozbonowicz@klasterlogtrans.pl

Klaster LTPP jest innowacyjnym partnerstwem pomorskiego biznesu, nauki i samorządów w branży logistyka, transport, dystrybucja.