WETEX I DUBAI SOLAR SHOW

WETEX i Dubai Solar Show organizowane corocznie przez Dubai Electricity and Water Authority (DEWA)  zgodnie z wizją Dubaju, aby zbudować zrównoważoną przyszłość Zjednoczonych Emiratów Arabskich. W tym roku odbyły się w dniach 5-7 października 2021.

Wydarzenie odbyło się zgodnie z dyrektywą szejka Mohammeda bin Rashida Al Maktouma  oraz pod patronatem szejka Ahmeda bin Saeeda Al Maktouma, Przewodniczącego Rady Najwyższej Energii Dubaju.

WETEX to idealne miejsce  do prezentacji najnowszych osiągnięć technologicznych i trendów związanych z energią, oszczędzaniem wody, oszczędzaniem zasobów naturalnych i budowaniem zrównoważonego środowiska.

W wydarzeniu uczestniczyły firmy członkowskie Klastra LTPP:  LUG LIGHT FACTORY Sp.z o.o,WaSH INNIVATION Sp. z o.o, WAYSUN FOUNDATION, APT NOM-MI Sp.z o.o,RESPECT ENERGY S.A ,  AS PRODUKT, w ramach projektu „ZEA – Wsparcie eksportu dla członków Klastra LTPP na rynku Emiratów Arabskich”,realizowanego z POIR  Poddziałalnie 2.3.3 Umiędzynarodowienie Krajowych Klastrów Kluczowych.

Targi stały się okazją dla lokalnych i międzynarodowych firm i organizacji do zaprezentowania swoich produktów, usług oraz dzielenia się swoimi najlepszymi praktykami i doświadczeniami z wystawcami z całego świata.