Klaster LTPP laureatem Polskiej Nagrody Inteligentnego Rozwoju

Klaster LTPP znalazł się w gronie Laureatów Polskiej Nagrody Inteligentnego Rozwoju 2023!

Przyznanie wyróżnienia w kategorii „Projekt Przyszłości” jest wyrazem uznania Centrum Inteligentnego Rozwoju dla dotychczasowych osiągnięć Klastra LTPP. Dołączenie do grona Liderów Inteligentnego Rozwoju, inspirujących osób i organizacji wpływających na lepszą przyszłość to także doskonała możliwość wzmocnienia pozytywnego wizerunku osobistego, prowadzonych projektów  i całego Klastra.

PNIR Certyfikat

Z radością przyjęliśmy  gratulacje od organizatorów przekazane przez Prezes  FIR Panią Martę Pomietlorz-Loskę  za  „dotychczasowe sukcesy w realizowanych przedsięwzięciach, a także postawę nastawioną na otwartą komunikację w zakresie przedstawiania wagi korzyści wynikających z prowadzonych prac dla rozwoju gospodarki i społeczeństwa”.

Wyróżniony projekt Klastra LTPP jest realizowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach POIR na lata 2014-2020, Działanie 2.3 Proinnowacyjne usługi dla przedsiębiorstw, Poddziałanie 2.3.7 Rozwój potencjału koordynatorów Krajowych Klastrów Kluczowych.

Uroczysta Gala wręczenia Nagród odbędzie się w przyszłym roku  w ramach 8 Forum Inteligentnego Rozwoju w Uniejowie  w dniu 20.10.2023.