Real Logistics i Mistrzyni Polski w skokach narciarskich Anna Twardosz podpisali umowę sponsorską

Miło nam zawiadomić, że od maja 2021 firma REAL LOGISTICS z Wrocławia – Członek Klastra LTPP, została oficjalnym sponsorem Anny Twardosz, skoczkini narciarskiej i Mistrzyni Polski.

Ta utalentowana zawodniczka, mimo młodego wieku 20 lat, ma już na koncie wiele sukcesów, a przed sobą duże szanse na Olimpiadę.

Pierwsze sukcesy zaczęła odnosić jako nastolatka. W 2016 roku została powołana do Kobiecej Kadry Narodowej w skokach narciarskich. W tym samym roku po raz pierwszy w karierze zostałam Letnią Mistrzynią Polski. W grudniu 2016 po raz pierwszy zdobyła punkty Pucharu Kontynentalnego co dało jej prawo startu w Pucharze Świata.

W 2017 roku debiutowała na Mistrzostwach Świata Juniorów w Stanach Zjednoczonych, gdzie zajęła 30 miejsce. Tego samego sezonu zadebiutowała w Pucharze Świata w Ljubnie.

W 2018 roku w lecie zdobyła srebrny medal Mistrzostw Polski Kobiet a zimą po raz pierwszy zdobyła tytuł Mistrzyni Polski. W zawodach Fis Cup poraz stanęła na drugim stopniu podium w Rumunii.

W sezonie zimowym 2019/2020 zaczęła regularnie kwalifikować się do pierwszej serii Pucharu Świata, została zimową podwójną Mistrzynią Polski Juniorek i zdobyła brązowy medal na Mistrzostwach Polski Kobiet.
W sezonie zimowym 2020/2021 punktowała w Pucharze Świata w Titisee-Neustadt, zajmując 26 i 30 miejsce. Punktowała jeszcze w Hinzenbach (29 miejsce) i startowała na Mistrzostwach Świata w Oberstdorfie, gdzie w konkursie na normalnej skoczni zajęła 33 miejsce, a na dużej skoczni miejsce 24. Razem z Piotrem Żyłą, Dawidem Kubackim i Kamilą Karpiel w zawodach drużyn mieszanych zajęła 6 miejsce.  W Lahti na Mistrzostwach Świata Juniorów zajęła 8 miejsce.

Kibicujemy i trzymamy kciuki za dalsze sukcesy!

Firma Real Logistics z Wrocławia, to przedsiębiorstwo operujące na rynku od 2006 roku. Oferuje wszystkie rodzaje spedycji: morską, lotniczą, drogową i kolejową, jak również magazynowanie i obsługę celną. Specjalizacją firmy jest transport kolejowy pomiędzy Chinami a Europą.

Więcej o firmie: www.real-logistics.pl