Jubileusz 30-lecia Związku Pracodawców Pomorza i Kujaw

Z okazji Jubileuszu Związku Pracodawców Pomorza i Kujaw – Członka Klastra LTPP, 12 września 2022 w Operze Nova w Bydgoszczy odbyła się  Gala, na której podsumowano działalność.

Było to uroczyste spotkanie zrzeszonych przedsiębiorców, przedstawicieli administracji rządowej i samorządowej, związków zawodowych, instytucji otoczenia biznesu, partnerów oraz  oraz mediów. Podczas wydarzenia rozmawiano o wyzwaniach, przed którymi stoją przedsiębiorcy,  wręczono także nagrody dla najlepszych pracodawców. Pracodawcy Pomorza i Kujaw od lat wspierają region i lokalnych przedsiębiorców. W Gali wzięło udział prawie 500 gości.

W spotkaniu uczestniczyli p. Jerzy Uziębło – Wiceprzewodniczący Klastra LTPP i p. Sławomir Niecko – Wiceprzewodniczący Klastera LTPP.

Okrągły jubileusz był także okazją do wręczenia tytułów Pracodawców 30-lecia. Nagrody trafiły do Polskiego Towarzystwo Ekonomicznego – Oddziału w Bydgoszczy, Przedsiębiorstwa Wielobranżowego „EBUD” – Przemysłówka Sp. z o.o., Bydgoskich Zakładów Elektromechanicznych BELMA S.A., TELE-Foniki Kable S.A., Asseco Data Systems S.A., Przedsiębiorstwa Wielobranżowego UNI-TECH Józef Sarnecki, UNIMETAL Sp. z o.o, oraz SOLBET Sp. z o.o

Prezes  ZP Pomorza i Kujaw p.Mirosław Ślachciak został uhonorowany Medalem Prezydenta Bydgoszczy za szczególne zasługi w pracy na rzecz Bydgoszczy.

Prezydent Bydgoszczy p.Rafał Bruski złożył gratulacje wszystkim wyróżnionym Pracodawcom.

Fot. ZPPiK, KLTPP