ITM INDUSTRY EUROPE i MODERNLOG w Poznaniu 31.08-3.09.2021

Międzynarodowe Targi Poznańskie zapowiedziały w roku 2021 dwa duże wydarzenia targowe: ITM INDUSTRY EUROPE i Targi Logistyki, Magazynowania i Transportu Modernlog. Obie imprezy odbędą się w dniach  31.08-3.09.2021 roku w Poznaniu.

ITM INDUSTRY EUROPE to największe i najbardziej znaczące targi przemysłowe w tej części Europy, prezentujące światowe trendy zgodne z ideą Przemysłu 4.0.

Wydarzenie tworzą bogate ekspozycje wystawiennicze, liczne konferencje, debaty i szkolenia. Czterodniowy program ITM INDUSTRY EUROPE powstał w oparciu o wiedzę doświadczonych ekspertów. Targi wspierają kluczowe organizacje, stowarzyszenia  i instytucje branży przemysłowej. ITM INDUSTRY EUROPE to  miejsce spotkań i wymiany technologicznych doświadczeń liderów sektora innowacji.

ITM INDUSTRY EUROPE są obowiązkowym punktem w kalendarzu profesjonalistów poszukujących innowacji i zoptymalizowanych rozwiązań na miarę Przemysłu 4.0. Światowej klasy wystawcy, profesjonaliści z zakresu automatyzacji produkcji, metalurgii i obróbki metali, nowoczesne maszyny i technologie, liczne wydarzenia towarzyszące – to wszystko znajdziemy w ofercie targowej.

Więcej informacji o ITM INDUSTRY EUROPE: www.itm-europe.pl

W towarzystwie bloku targów ITM INDUSTRY EUROPE organizowane są Targi Logistyki, Magazynowania i Transportu Modernlog.

To wydarzenie uznawane jest za najważniejsze spotkanie sektora logistycznego i transportowego w Polsce. Stanowi okazję do zapoznania się z najnowszymi osiągnięciami w branży, aktualną ofertą firm, wymiany doświadczeń zawodowych i podjęcia rozmów handlowych.

Obszar tematyczny tegorocznych targów Modernlog odzwierciedla bieżące trendy rynkowe, prezentuje nowatorskie rozwiązań dla magazynów przyszłości oraz propozycje systemowe dla rynku e-commerce i omnichannel. Te kwestie zostaną omówione podczas organizowanej w ramach targów II edycji Konferencji Smart Warehouse. Wśród panelistów znajdą się praktycy branżowi, którzy opowiedzą o swoich doświadczeniach wdrożeniowych oraz przedstawią case studies.

Więcej o targach Modernlog: https://www.modernlog.pl/pl/Rejestracja na Konferencję Smart Warehouse: https://smartwarehouse.modernlog.pl/

Istnieje możliwość dofinansowania udziału w targach dla Członków Klastra LTPP w ramach realizowanych przez Klaster projektach POIR Poddziałanie 2.3.3 Umiędzynarodowienie Krajowych Klastrów Kluczowych : „UWE – Usługi wsparcia eksportu dla innowacyjnych firm oraz produktów Klastra LTPP oraz „AUCHIN- AFRICA/USA/CHINA – promocja produktów Klastra na rynkach perspektywicznych”.

Informacje ws dofinansowania i warunków uczestnictwa:

Marcin Wozbonowicz tel 780 094 481; e-mail: marcin.wozbonowicz@klasterlogtrans.pl