AMZ KUTNO S.A LAUREATEM NAGRODY GOSPODARCZEJ PREZYDENTA RP

W Filharmonii Podkarpackiej w Rzeszowie odbyła się uroczysta Gala XIX edycji Nagrody Gospodarczej Prezydenta RP.

Nagroda jest prestiżowym wyróżnieniem  przyznawanym raz do roku polskim przedsiębiorcom oraz instytutom naukowo – badawczym, które przyczyniają do rozwoju gospodarki. Nagrody wręczono w pięciu kategoriach głównych :Lider MŚP, Narodowy Sukces, Międzynarodowy Sukces, Odpowiedzialny Biznes, Firma Rodzinna, Badania+Rozwój oraz dwóch specjalnych: STARTUP_PL,Nagroda Indywidualna i Nagroda Specjalna.

W kategorii Firma Rodzinna Laureatem Nagrody Gospodarczej Prezydenta RP została firma członkowska Klastra LTPP – AMZ KUTNO S.A, zgłoszona przez Związek Pracodawców Klastry Polskie,rekomendowana przez Klaster LTPP.

AMZ-KUTNO to działające od 1999 roku w Kutnie przedsiębiorstwo specjalizujące  się w projektowaniu oraz produkcji zabudów specjalnych do samochodów użytkowych -karetek, pojazdów służb mundurowych, samochodów przystosowanych do przewozu osób niepełnosprawnych, a także  pojazdów opancerzonych, wykorzystywanych przez polskie służby porządku publicznego i siły zbrojne – „Dzik”, „Tur”, „Żubr” czy pływającego pojazdu „BÓBR”. Firma odnosi sukcesy zarówno na rynku polskim jak i zagranicznym.

Link do artykułu https://www.prezydent.pl/kancelaria/nagroda-gospodarcza/aktualnosci/art,25,laureaci-xix-edycji-nagrody-gospodarczej-uhonorowani-przez-prezydenta-rp.html

fot.AMZ KUTNO