Członkowie Zwyczajni

  1. PKS SA Oliwa w Gdańsku
  2. Instytut Elektrotechniki w Gdańsku
  3. Arkon Atelier Sp. z o.o. w Gdańsku
  4. P.H.U. Pro-Volley w Gdańsku
  5. Wyższa Szkoła Bankowa w Gdańsku
  6. Politechnika Gdańska Wydział Oceanotechniki i Okrętownictwa
  7. Gdańska Agencja Rozwoju Gospodarczego Sp. z o.o. w Gdańsku
  8. Logintegra Sp. z o.o. w Gdańsku
  9. Urząd Gminy Cedry Wielkie
  10. Portal Gospodarka Morska PL – Wirtualne Firmy w Gdańsku
  11. Franklin s.c Miastko
  12. AMZ Kutno
  13. Gdański Terminal Kontenerowy SA
  14. Lodom Sp. z o.o. Chłodnie składowe w Szczecinie
  15. MN Legal Rechtsanwaltsgesellschaft mbH w Berlinie
  16. Pętla Żuławska Sp. z o.o.
  17. Polska Unia Mobilności Aktywnej w Gdańsku
  18. Stako Sp. z o.o.
  19. P.P.H „GAMBIT-B”  Henryk Barsow w Gdańsku
  20. PTAK  TRANSPORT – Usługi Transportowe Tadeusz Ptak
  21. Biuro Zarządzania Projektami Rozwojowymi „PROJEKT FOX”
  22. Activ Yachts Sp. z o.o. w Pszczółkach
  23. Północna TV Aneta Duraj w Pruszczu Gdańskim
  24. Medium w Gdańsku
  25. Ośrodek Szkolenia Zawodowego G. Nowotarski
  26. Stocznia Remontowa „NAUTA” S.A w Gdyni
  27. Nova Consulting Marzenna Krefft
  28. Towarzystwo Naukowe Organizacji i Kierownictwa o/Gdańsk
  29. Remontowa Lighting Technologies S.A w Gdyni
  30. Kancelaria Radcy Prawnego Zbigniew Jaś w Gdańsku
  31. Gdańska Szkoła Wyższa
  32. Nelton Sp. z o.o w Pruszczu Gdańskim
  33. Związek Miast i Gmin Morskich
  34. Przemysłowy Instytut Motoryzacji w Warszawie
  35. Star ITS  w Gdańsku
  36. Kancelaria Doradztwa Gospodarczego Cieślak & Kordasiewicz Sp.j  w Warszawie
  37. Pomorska Rada Federacji Stowarzyszeń Naukowo-Technicznych Naczelnej Organizacji Technicznej (NOT) w Gdańsku
  38. Ośrodek Szkolenia Kierowców POLDEK w Gdańsku
  39. IMPEL Cleaning Sp. z o.o  O/ Gdańsk
  40. ITMORE Sp. z o.o. w Pruszczu Gdańskim
  41. CS Qanda Sp. z o.o w Rzeszowie
  42. XELLECT Tomasz Krzemiński w Bytomiu
  43. MISTER Sp. z o.o w Warszawie
  44. Centrum Techniki Okrętowej S.A w Gdańsku
  45. Sollus Sp Z o.o w  Poznaniu
  46. Zakład Produkcyjno-Handlowy LIMET w Sokołowie Małopolskim
  47. EMU Sp. z o.o Sp. k. w Gdańsku
  48. Fundacja Centrum Technologii Morskich w Gdyni
  49. Port Gdański Eksploatacja S.A w Gdańsku
  50. Polska Żegluga Elektryczna Sp. z o.o w Gdańsku
  51. GSG Towers Sp.z o.o w Gdańsku
  52. Podkarpackie Centrum Produkcyjno -Wdrożeniowe „EKO-KARPATY” w Tarnowcu
  53. Multi-Decor Sp z o.o w Karczewie
  54. Elkom Trade S.A w Warszawie
  55. Aserto Sp.. z o.o Sp. k w Rzeszowie
  56. DB Port Szczecin Sp.z  o.o w Szczecinie
  57. ENSYS S.C w Tczewie
  58. FreeVolt Sp. z o.o w Bydgoszczy
  59. Euro Com Project Nowiński, Zamroczyńska Sp. j w Mogilnie
  60. PULPACK Sp. z o.o Sp.k w Łodzi
  61. PPHU SIMEX Łukasz Kowalski, Nowe Miasto Lub.
  62. PPHU BENON Marek Bieńkowski w Mszczonowie
  63. X-KOM Sp. z o.o w Częstochowie
  64. BAMA Logistics Sp. z o.o w Dębicy
  65. 1LOGISTICS ŻURALSKI Sp. z o.o w Słupsku
  66. FreeLight Polska Sp. w  o. ,Falenty Duże
  67. Perfect Data Sp. z o.o w Białymstoku
  68. Auxilion Sp.  z o.o ,Chylice Kolonia
  69. Instytut Techniczny Wojsk Lotniczych w Warszawie
  70. Uni-logistics Sp. z o.o w Gdyni
  71. BILLS PROTECTION Sp. z o.o w Bydgoszczy
  72. INNOVEX Polska Sp. z o.o w Gdańsku
  73. NUADU Sp. z o.o.  w Gdyni
  74. PPHU CHEMMAX  w Gdańsku
  75. Polish Forwarding Company Sp. z o.o w Warszawie
  76. Willson&Brown-WB Sp. z o.o Sp. k  w Warszawie
  77. EneGIVE Operator Sp. z o.o w  Poznaniu
  78. EneGIVE Infrastruktura  w Poznaniu
  79. EXCEL Firma Usługowo-Budowlano -Handlowa w Łańcucie
  80. PH „Bizon” Janusz Skorupa w Warszawie
  81. EXCEL Sp. z o.o Sp. k. w  Łańcucie
  82. PPHU Lechpak Rafał Lech w Małdytach
  83. Ion Galenica Sp. z o.o w  Wysokiej Głogowskiej
  84. TECH Sp. z o.o , Izabelin -Dziekanówek
  85. Uniwersytet Gdański
  86. GLOBAL-LAB Sp. z o.o w Warszawie
  87. PREMIUM Sp. z o.o w Białymstoku
  88. API-WTS Jarosław Maćko w Warszawie
  89. MAWO GROUP sp. z o.o  w  Raszówce
  90. KOSYNIER Michał Bielawski w Buku
  91. HOSTEA Adam Antonijczuk , Izabelin Dziekanówek
  92. Stowarzyszenie na Rzecz Klastra Przemysłowego Dawnych Terenów COP im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Radomiu
  93. TRYBECO Sp. z o.o w Łodzi
  94. PROTEH GlassDeep Sp.  z o.o  w Gdańsku
  95. ARTEK Artur Żochowski w Józefinie
  96. WAVE blue Sp.  z o.o w Warszawie
  97. HERB Usługi Produkcyjno-Handlowe M. Pokrywka w Adamówce
  98. BLACK HORN GROUP Sp. z o.o w Łodzi
  99. TRANS EXPERT S.C w Bydgoszczy
  100. Virtus Logistics Sp. z o.o w Gdyni
  101. WATERSYSTEM Sp.  z o.o Sp.k w Warszawie
  102. ZBM „ZREMB-CHOJNICE” S.A w Chojnicach
  103. KOSPEL S.A w Koszalinie
  104. DEDAL Krzysztof Gliński Sp.j w Gdańsku
  105. EKO PLAST Sp.  z o.o w Słupsku
  106. AQULIA YACHTS Sp. z o.o w Gdańsku
  107. FNX GROUP S.C w Gdańsku
  108. OMIDA S.A w Gdańsku
  109. OMIDA SEA AND AIR Sp. z o.o w Gdyni
  110. PRIMAGRAN Sp. z o.o  w Stegnie
  111. Oak Park Sp.  z o.o  w Gdańsku
  112. Łódzka Rada Federacji Stowarzyszeń Naukowo-Technicznych NOT
  113. Instytut Innowacji i Technologii Politechniki Białostockiej Sp. z o.o
  114. EKO-CERAMIKA Janusz Błażejewski w Jedwabnie
  115. BTM Innovations Sp.  z o.o  w Warszawie
  116. Fundacja Na Rzecz Wspierania Rozwoju Technologii Human Cloud
  117. „Pracodawcy Pomorza i Kujaw” ZP  w Bydgoszczy
  118. SEKWENCJA Sp.  z o.o w Piastowie
  119. Turecka Izba Gospodarcza w Turku
  120. Solutions4Tomorrow Sp. z o.o w Gdańsku
  121. TARGI KIELCE  S.A w Kielcach
  122. P.P.H.U „Asia” Dorota Trzcińska w Iławie
  123. Biskup&Joks Brokers Sp.  z o.o we Wrocławiu
  124. Benefit Consulting Sp. z o.o w Warszawie
  125. EKSTRAKLASA LIVE PARK Sp. z o.o w Warszawie
  126. V&K COSMETIC s.c w Bielsko – Białej
  127. Horizen Sp.  z o.o w Warszawie
  128. EASYSEND POLSKA Sp.  z o.o w Gdańsku
  129. BUNASTA Sp.  z o.o w Słubicach
  130. MOSTOSTAL CHOJNICE Sp.  z o.o, Sp.k w Chojnicach
  131. AZ FLOWERS Jacek Kuliński w Łodzi
  132. Connectiva Sp.  z o.o w Łodzi
  133. PROMET Sp. z o.o,Sp.k z Turku
  134. Stowarzyszenie Polski Kongres Drogowy w Warszawie
  135. T-33 ARCHITEKCI Skrobun i Wspólnicy Sp.J w Gdyni
  136. INTEGROSTYL Sp. z o.o w Gdańsku
  137. MAZOVIA-GARDEN Sp. z o.o w Warszawie
  138. STALKONE Sp. z o.o w Gdyni
  139. Pasja Win Sp. z o.o  w Miedzianej Górze
  140. Handy Shower Sp. z o.o w Warszawie
  141. Solutions4GA Sp. z o.o w Warszawie
  142. Ewa Stepaniuk Fashion Designer  we Wrocławiu
  143. „EGA” Sp. z o.o,Sp.k w Nowej Wsi Rzecznej
  144. TRE PRODUCT Sp. z o.o w Warszawie

Klaster LTPP jest innowacyjnym partnerstwem pomorskiego biznesu, nauki i samorządów w branży logistyka, transport, dystrybucja.