Członkowie Zwyczajni

  1. PKS SA Oliwa w Gdańsku
  2. Instytut Elektrotechniki w Gdańsku
  3. Arkon Atelier Sp. z o.o. w Gdańsku
  4. P.H.U. Pro-Volley w Gdańsku
  5. Wyższa Szkoła Bankowa w Gdańsku
  6. Politechnika Gdańska Wydział Oceanotechniki i Okrętownictwa
  7. Gdańska Agencja Rozwoju Gospodarczego Sp. z o.o. w Gdańsku
  8. Logintegra Sp. z o.o. w Gdańsku
  9. Urząd Gminy Cedry Wielkie
  10. Portal Gospodarka Morska PL – Wirtualne Firmy w Gdańsku
  11. Franklin s.c Miastko
  12. AMZ Kutno
  13. Lodom Sp. z o.o. Chłodnie składowe w Szczecinie
  14. MNB Legal Rechtsanwaltsgesellschaft mbH w Berlinie
  15. Pętla Żuławska Sp. z o.o.
  16. Polska Unia Mobilności Aktywnej w Gdańsku
  17. Stako Sp. z o.o.
  18. P.P.H „GAMBIT-B”  Henryk Barsow w Gdańsku
  19. PTAK  TRANSPORT – Usługi Transportowe Tadeusz Ptak
  20. Biuro Zarządzania Projektami Rozwojowymi „PROJEKT FOX”
  21. Activ Yachts Sp. z o.o. w Pszczółkach
  22. Medium w Gdańsku
  23. Ośrodek Szkolenia Zawodowego G. Nowotarski
  24. Stocznia Remontowa „NAUTA” S.A w Gdyni
  25. Nova Consulting Marzenna Krefft
  26. Towarzystwo Naukowe Organizacji i Kierownictwa o/Gdańsk
  27. Remontowa Lighting Technologies S.A w Gdyni
  28. Kancelaria Radcy Prawnego Zbigniew Jaś w Gdańsku
  29. Gdańska Szkoła Wyższa
  30. Nelton Sp. z o.o w Pruszczu Gdańskim
  31. Związek Miast i Gmin Morskich
  32. Przemysłowy Instytut Motoryzacji w Warszawie
  33. Kancelaria Doradztwa Gospodarczego Cieślak & Kordasiewicz Sp.j  w Warszawie
  34. Pomorska Rada Federacji Stowarzyszeń Naukowo-Technicznych Naczelnej Organizacji Technicznej (NOT) w Gdańsku
  35. Ośrodek Szkolenia Kierowców POLDEK w Gdańsku
  36. IMPEL Cleaning Sp. z o.o  O/ Gdańsk
  37. ITMORE Sp. z o.o. w Pruszczu Gdańskim
  38. XELLECT Tomasz Krzemiński w Bytomiu
  39. Centrum Techniki Okrętowej S.A w Gdańsku
  40. EMU Sp. z o.o Sp. k. w Gdańsku
  41. Fundacja Centrum Technologii Morskich w Gdyni
  42. Port Gdański Eksploatacja S.A w Gdańsku
  43. Polska Żegluga Elektryczna Sp. z o.o w Gdańsku
  44. GSG Towers Sp.z o.o w Gdańsku
  45. Podkarpackie Centrum Produkcyjno -Wdrożeniowe „EKO-KARPATY” w Tarnowcu
  46. Multi-Decor Sp z o.o w Karczewie
  47. Elkom Trade S.A w Warszawie
  48. Aserto Sp.. z o.o Sp. k w Rzeszowie
  49. DB Port Szczecin Sp.z  o.o w Szczecinie
  50. ENSYS S.C w Tczewie
  51. FreeVolt Sp. z o.o w Bydgoszczy
  52. Euro Com Project Nowiński, Zamroczyńska Sp. j w Mogilnie
  53. PPHU SIMEX Łukasz Kowalski, Nowe Miasto Lub.
  54. PPHU BENON Marek Bieńkowski w Mszczonowie
  55. X-KOM Sp. z o.o w Częstochowie
  56. 1LOGISTICS ŻURALSKI Sp. z o.o w Słupsku
  57. FreeLight Polska Sp. w  o. ,Falenty Duże
  58. Perfect Data Sp. z o.o w Białymstoku
  59. Auxilion Sp.  z o.o ,Chylice Kolonia
  60. Instytut Techniczny Wojsk Lotniczych w Warszawie
  61. Uni-logistics Sp. z o.o w Gdyni
  62. BILLS PROTECTION Sp. z o.o w Bydgoszczy
  63. INNOVEX Polska Sp. z o.o w Gdańsku
  64. NUADU Sp. z o.o.  w Gdyni
  65. Polish Forwarding Company Sp. z o.o w Warszawie
  66. Willson&Brown-WB Sp. z o.o Sp. k  w Warszawie
  67. EneGIVE Operator Sp. z o.o w  Poznaniu
  68. EneGIVE Infrastruktura  w Poznaniu
  69. Ion Galenica Sp. z o.o w  Wysokiej Głogowskiej
  70. TECH Sp. z o.o , Izabelin -Dziekanówek
  71. Uniwersytet Gdański
  72. GLOBAL-LAB Sp. z o.o w Warszawie
  73. PREMIUM Sp. z o.o w Białymstoku
  74. API-WTS Jarosław Maćko w Warszawie
  75. MAWO GROUP sp. z o.o  w  Raszówce
  76. KOSYNIER Michał Bielawski w Buku
  77. HOSTEA Adam Antonijczuk , Izabelin Dziekanówek
  78. Stowarzyszenie na Rzecz Klastra Przemysłowego Dawnych Terenów COP im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Radomiu
  79. TRYBECO Sp. z o.o w Łodzi
  80. PROTEH GlassDeep Sp.  z o.o  w Gdańsku
  81. ARTEK Artur Żochowski w Józefinie
  82. WAVE blue Sp.  z o.o w Warszawie
  83. HERB Usługi Produkcyjno-Handlowe M. Pokrywka w Adamówce
  84. BLACK HORN GROUP Sp. z o.o w Łodzi
  85. TRANS EXPERT S.C w Bydgoszczy
  86. Virtus Logistics Sp. z o.o w Gdyni
  87. WATERSYSTEM Sp.  z o.o Sp.k w Warszawie
  88. ZBM „ZREMB-CHOJNICE” S.A w Chojnicach
  89. KOSPEL S.A w Koszalinie
  90. DEDAL Krzysztof Gliński Sp.j w Gdańsku
  91. EKO PLAST Sp.  z o.o w Słupsku
  92. AQULIA YACHTS Sp. z o.o w Gdańsku
  93. FNX GROUP S.C w Gdańsku
  94. OMIDA S.A w Gdańsku
  95. OMIDA SEA AND AIR Sp. z o.o w Gdyni
  96. Oak Park Sp.  z o.o  w Gdańsku
  97. Łódzka Rada Federacji Stowarzyszeń Naukowo-Technicznych NOT
  98. Instytut Innowacji i Technologii Politechniki Białostockiej Sp. z o.o
  99. EKO-CERAMIKA Janusz Błażejewski w Jedwabnie
  100. BTM Innovations Sp.  z o.o  w Warszawie
  101. Fundacja Na Rzecz Wspierania Rozwoju Technologii Human Cloud
  102. „Pracodawcy Pomorza i Kujaw” ZP  w Bydgoszczy
  103. SEKWENCJA Sp.  z o.o w Piastowie
  104. Turecka Izba Gospodarcza w Turku
  105. Solutions4Tomorrow Sp. z o.o w Gdańsku
  106. TARGI KIELCE  S.A w Kielcach
  107. P.P.H.U „Asia” Dorota Trzcińska w Iławie
  108. Biskup&Joks Brokers Sp.  z o.o we Wrocławiu
  109. Benefit Consulting Sp. z o.o w Warszawie
  110. EKSTRAKLASA LIVE PARK Sp. z o.o w Warszawie
  111. V&K COSMETIC s.c w Bielsko – Białej
  112. Horizen Sp.  z o.o w Warszawie
  113. EASYSEND POLSKA Sp.  z o.o w Gdańsku
  114. BUNASTA Sp.  z o.o w Słubicach
  115. MOSTOSTAL CHOJNICE Sp.  z o.o, Sp.k w Chojnicach
  116. AZ FLOWERS Jacek Kuliński w Łodzi
  117. Connectiva Sp.  z o.o w Łodzi
  118. PROMET Sp. z o.o,Sp.k z Turku
  119. Stowarzyszenie Polski Kongres Drogowy w Warszawie
  120. T-33 ARCHITEKCI Skrobun i Wspólnicy Sp.J w Gdyni
  121. INTEGROSTYL Sp. z o.o w Gdańsku
  122. MAZOVIA-GARDEN Sp. z o.o w Warszawie
  123. STALKONE Sp. z o.o w Gdyni
  124. Pasja Win Sp. z o.o  w Miedzianej Górze
  125. Handy Shower Sp. z o.o w Warszawie
  126. Solutions4GA Sp. z o.o w Warszawie
  127. Ewa Stepaniuk Fashion Designer  we Wrocławiu
  128. „EGA” Sp. z o.o,Sp.k w Nowej Wsi Rzecznej
  129. TRE PRODUCT Sp. z o.o w Warszawie
  130. PPH MALPOL Stanisław Malicki

Klaster LTPP jest innowacyjnym partnerstwem pomorskiego biznesu, nauki i samorządów w branży logistyka, transport, dystrybucja.