Członkowie Zwyczajni

  1. PKS SA Oliwa w Gdańsku
  2. Instytut Elektrotechniki w Gdańsku
  3. Arkon Atelier Sp. z o.o. w Gdańsku
  4. P.H.U. Pro-Volley w Gdańsku
  5. Wyższa Szkoła Bankowa w Gdańsku
  6. Politechnika Gdańska Wydział Oceanotechniki i Okrętownictwa
  7. Lotos Kolej Sp. z o.o. Gdańsk
  8. Gdańska Agencja Rozwoju Gospodarczego Sp. z o.o. w Gdańsku
  9. Logintegra Sp. z o.o. w Gdańsku
  10. Urząd Gminy Cedry Wielkie
  11. Portal Gospodarka Morska PL – Wirtualne Firmy w Gdańsku
  12. Franklin s.c Miastko
  13. Zarząd Portu Morskiego Gdańsk
  14. AMZ Kutno
  15. Stocznia Odys w Gdańsku
  16. Gdański Terminal Kontenerowy SA
  17. Lodom Sp. z o.o. Chłodnie składowe
  18. MN Legal Rechtsanwaltsgesellschaft mbH
  19. Pętla Żuławska Sp. z o.o.
  20. Polska Unia Mobilności Aktywnej
  21. Stako Sp. z o.o.
  22. Versus Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością S.K.A.
  23. P.P.H „GAMBIT-B”  Henryk Barsow
  24. PTAK  TRANSPORT – Usługi Transportowe Tadeusz Ptak
  25. Biuro Zarządzania Projektami Rozwojowymi „PROJEKT FOX”
  26. Activ Yachts Sp. z o.o.
  27. Północna TV Aneta Duraj
  28. Medium
  29. Polski Rejestr Statków S.A.
  30. Trigonum Sp. z o.o
  31. Galactico.pl Sp z o.o.
  32. EKOenergetyka-Polska Sp z o.
  33. Ośrodek Szkolenia Zawodowego G. Nowotarski
  34. Stocznia Remontowa „NAUTA” S.A
  35. Nova Consulting Marzenna Krefft
  36. Towarzystwo Naukowe Organizacji i Kierownictwa o/Gdańsk
  37. Remontowa Lighting Technologies S.A
  38. Kancelaria Radcy Prawnego Zbigniew Jaś
  39. Gdańska Fundacja Kształcenia Menedżerów
  40. Gdańska Szkoła Wyższa
  41. Nelton Sp. z o.o w Pruszczu Gdańskim
  42. Związek Miast i Gmin Morskich
  43. Przemysłowy Instytut Motoryzacji Warszawa
  44. Wałdowska , Jakubiak Radca Prawny i Adwokat Sp. p Gdynia
  45. Jakubowski–Niecko Kancelaria Radcy Pr i Adwokata Sp.k  Szczecin
  46. Aluship Technology Sp. z o.o Gdańsk
  47. Star ITS Gdańsk
  48. Kancelaria Doradztwa Gospodarczego Cieślak & Kordasiewicz Sp.j Warszawa
  49. StoGda Ship Design&Engineering Sp. z o.o Gdańsk
  50. Pomorska Rada Federacji Stowarzyszeń Naukowo-Technicznych Naczelnej Organizacji Technicznej (NOT) w Gdańsku
  51. Ośrodek Szkolenia Kierowców POLDEK w Gdańsku
  52. IMPEL Cleaning Sp. z o.o  O/ Gdańsk
  53. ITMORE Sp. z o.o. w Pruszczu Gdańskim
  54. CS Qanda Sp. z o.o w Rzeszowie
  55. Geecs S.A w Rzeszowie
  56. Ginger Sp. z o.o w Warszawie
  57. XELLECT Tomasz Krzemiński w Bytomiu
  58. MISTER Sp. z o.o w Warszawie
  59. Centrum Techniki Okrętowej S.A w Gdańsku
  60. MIDAR Michał Sierocki w Kaliszu
  61. Sollus Sp Z o.o w  Poznaniu
  62. Zakład Produkcyjno-Handlowy LIMET w Sokołowie Małopolskim
  63. Centrum Akredytacji Sp z o.o w Warszawie
  64. EMU Sp. z o.o Sp. k. w Gdańsku
  65. C&C Center Rakoczy i Partnerzy Sp.j we Wrocławiu
  66. Fundacja Centrum Technologii Morskich w Gdyni
  67. Port Gdański Eksploatacja S.A w Gdańsku
  68. Polska Żegluga Elektryczna Sp. z o.o w Gdańsku
  69. Klaster Meblowy Południowej Wielkopolski S.A w Kępnie
  70. GSG Towers Sp.z o.o w Gdańsku
  71. ASE , Automatic Systems Engineering. Sp. z o.o w Gdańsku
  72. Oknoplast Sp. z o.o w Ochmanowie
  73. FROG Sp. z o.o w Elblągu
  74. Podkarpackie Centrum Produkcyjno -Wdrożeniowe „EKO-KARPATY” w Tarnowcu
  75. Pałasz Marine Projekt Arkadiusz Pałasz w Gdyni
  76. Multi-Decor Sp z o.o w Karczewie
  77. Elkom Trade S.A w Warszawie
  78. ZWRI Sp. z o.o Sp. k w Tarnowie
  79. Aserto Sp.. z o.o Sp. k w Rzeszowie
  80. WoodCraft Sp. z o.o w Poznaniu
  81. VIS Technologie Sp. z o.o w Gdańsku
  82. WoodComfort Sp. z o.o w Poznaniu

Klaster LTPP jest innowacyjnym partnerstwem pomorskiego biznesu, nauki i samorządów w branży logistyka, transport, dystrybucja.