Członkowie Zwyczajni

  1. PKS SA Oliwa w Gdańsku
  2. Instytut Elektrotechniki w Gdańsku
  3. Arkon Atelier Sp. z o.o. w Gdańsku
  4. P.H.U. Pro-Volley w Gdańsku
  5. Wyższa Szkoła Bankowa w Gdańsku
  6. Politechnika Gdańska Wydział Oceanotechniki i Okrętownictwa
  7. Gdańska Agencja Rozwoju Gospodarczego Sp. z o.o. w Gdańsku
  8. Logintegra Sp. z o.o. w Gdańsku
  9. Urząd Gminy Cedry Wielkie
  10. Portal Gospodarka Morska PL – Wirtualne Firmy w Gdańsku
  11. Franklin s.c Miastko
  12. AMZ Kutno
  13. Stocznia Odys w Gdańsku
  14. Gdański Terminal Kontenerowy SA
  15. Lodom Sp. z o.o. Chłodnie składowe w Szczecinie
  16. MN Legal Rechtsanwaltsgesellschaft mbH w Berlinie
  17. Pętla Żuławska Sp. z o.o.
  18. Polska Unia Mobilności Aktywnej w Gdańsku
  19. Stako Sp. z o.o.
  20. Versus Spółka z o.o  S.K.A. w Gdańsku
  21. P.P.H „GAMBIT-B”  Henryk Barsow w Gdańsku
  22. PTAK  TRANSPORT – Usługi Transportowe Tadeusz Ptak
  23. Biuro Zarządzania Projektami Rozwojowymi „PROJEKT FOX”
  24. Activ Yachts Sp. z o.o. w Pszcółkach
  25. Północna TV Aneta Duraj w Pruszczu Gdańskim
  26. Medium w Gdańsku
  27. Polski Rejestr Statków S.A. w Gdańsku
  28. Trigonum Sp. z o.o w Gdyni
  29. Galactico.pl Sp z o.o.
  30. EKOenergetyka-Polska Sp z o.
  31. Ośrodek Szkolenia Zawodowego G. Nowotarski
  32. Stocznia Remontowa „NAUTA” S.A w Gdyni
  33. Nova Consulting Marzenna Krefft
  34. Towarzystwo Naukowe Organizacji i Kierownictwa o/Gdańsk
  35. Remontowa Lighting Technologies S.A w Gdyni
  36. Kancelaria Radcy Prawnego Zbigniew Jaś w Gdańsku
  37. Gdańska Fundacja Kształcenia Menedżerów
  38. Gdańska Szkoła Wyższa
  39. Nelton Sp. z o.o w Pruszczu Gdańskim
  40. Związek Miast i Gmin Morskich
  41. Przemysłowy Instytut Motoryzacji Warszawa
  42. Wałdowska , Jakubiak Radca Prawny i Adwokat Sp. p Gdynia
  43. Jakubowski–Niecko Kancelaria Radcy Pr i Adwokata Sp.k  Szczecin
  44. Star ITS Gdańsk
  45. Kancelaria Doradztwa Gospodarczego Cieślak & Kordasiewicz Sp.j Warszawa
  46. StoGda Ship Design&Engineering Sp. z o.o Gdańsk
  47. Pomorska Rada Federacji Stowarzyszeń Naukowo-Technicznych Naczelnej Organizacji Technicznej (NOT) w Gdańsku
  48. Ośrodek Szkolenia Kierowców POLDEK w Gdańsku
  49. IMPEL Cleaning Sp. z o.o  O/ Gdańsk
  50. ITMORE Sp. z o.o. w Pruszczu Gdańskim
  51. CS Qanda Sp. z o.o w Rzeszowie
  52. Geecs S.A w Rzeszowie
  53. Ginger Sp. z o.o w Warszawie
  54. XELLECT Tomasz Krzemiński w Bytomiu
  55. MISTER Sp. z o.o w Warszawie
  56. Centrum Techniki Okrętowej S.A w Gdańsku
  57. Sollus Sp Z o.o w  Poznaniu
  58. Zakład Produkcyjno-Handlowy LIMET w Sokołowie Małopolskim
  59. Centrum Akredytacji Sp z o.o w Warszawie
  60. EMU Sp. z o.o Sp. k. w Gdańsku
  61. C&C Center Rakoczy i Partnerzy Sp.j we Wrocławiu
  62. Fundacja Centrum Technologii Morskich w Gdyni
  63. Port Gdański Eksploatacja S.A w Gdańsku
  64. Polska Żegluga Elektryczna Sp. z o.o w Gdańsku
  65. Klaster Meblowy Południowej Wielkopolski S.A w Kępnie
  66. GSG Towers Sp.z o.o w Gdańsku
  67. ASE , Automatic Systems Engineering. Sp. z o.o w Gdańsku
  68. FROG Sp. z o.o w Elblągu
  69. Podkarpackie Centrum Produkcyjno -Wdrożeniowe „EKO-KARPATY” w Tarnowcu
  70. Pałasz Marine Projekt Arkadiusz Pałasz w Gdyni
  71. Multi-Decor Sp z o.o w Karczewie
  72. Elkom Trade S.A w Warszawie
  73. ZWRI Sp. z o.o Sp. k w Tarnowie
  74. Aserto Sp.. z o.o Sp. k w Rzeszowie
  75. WoodCraft Sp. z o.o w Poznaniu
  76. VIS Technologie Sp. z o.o w Gdańsku
  77. WoodComfort Sp. z o.o w Poznaniu
  78. TLENET Paweł Jan Karpowicz w Białymstoku
  79. DB Port Szczecin Sp.z  o.o w Szczecinie
  80. IPS-International Post Service Sp. z o.o w Gdańsku
  81. KRAFT Robert Krafczyk w Dobrodzieniu
  82. ENSYS S.C w Tczewie
  83. FreeVolt Sp. z o.o w Bydgoszczy
  84. Euro Com Project Nowiński, Zamroczyńska Sp. j w Mogilnie
  85. MANsolutions Sp. z o.o w Gdańsku

Klaster LTPP jest innowacyjnym partnerstwem pomorskiego biznesu, nauki i samorządów w branży logistyka, transport, dystrybucja.