Członkowie Zwyczajni

  1. PKS SA Oliwa w Gdańsku
  2. Instytut Elektrotechniki w Gdańsku
  3. Arkon Atelier Sp. z o.o. w Gdańsku
  4. P.H.U. Pro-Volley w Gdańsku
  5. Wyższa Szkoła Bankowa w Gdańsku
  6. Politechnika Gdańska Wydział Oceanotechniki i Okrętownictwa
  7. Gdańska Agencja Rozwoju Gospodarczego Sp. z o.o. w Gdańsku
  8. Logintegra Sp. z o.o. w Gdańsku
  9. Urząd Gminy Cedry Wielkie
  10. Portal Gospodarka Morska PL – Wirtualne Firmy w Gdańsku
  11. Franklin s.c Miastko
  12. AMZ Kutno
  13. Stocznia Odys w Gdańsku
  14. Gdański Terminal Kontenerowy SA
  15. Lodom Sp. z o.o. Chłodnie składowe w Szczecinie
  16. MN Legal Rechtsanwaltsgesellschaft mbH w Berlinie
  17. Pętla Żuławska Sp. z o.o.
  18. Polska Unia Mobilności Aktywnej w Gdańsku
  19. Stako Sp. z o.o.
  20. P.P.H „GAMBIT-B”  Henryk Barsow w Gdańsku
  21. PTAK  TRANSPORT – Usługi Transportowe Tadeusz Ptak
  22. Biuro Zarządzania Projektami Rozwojowymi „PROJEKT FOX”
  23. Activ Yachts Sp. z o.o. w Pszcółkach
  24. Północna TV Aneta Duraj w Pruszczu Gdańskim
  25. Medium w Gdańsku
  26. Ośrodek Szkolenia Zawodowego G. Nowotarski
  27. Stocznia Remontowa „NAUTA” S.A w Gdyni
  28. Nova Consulting Marzenna Krefft
  29. Towarzystwo Naukowe Organizacji i Kierownictwa o/Gdańsk
  30. Remontowa Lighting Technologies S.A w Gdyni
  31. Kancelaria Radcy Prawnego Zbigniew Jaś w Gdańsku
  32. Gdańska Szkoła Wyższa
  33. Nelton Sp. z o.o w Pruszczu Gdańskim
  34. Związek Miast i Gmin Morskich
  35. Przemysłowy Instytut Motoryzacji w Warszawie
  36. Star ITS  w Gdańsku
  37. Kancelaria Doradztwa Gospodarczego Cieślak & Kordasiewicz Sp.j  w Warszawie
  38. StoGda Ship Design&Engineering Sp. z o.o w  Gdańsku
  39. Pomorska Rada Federacji Stowarzyszeń Naukowo-Technicznych Naczelnej Organizacji Technicznej (NOT) w Gdańsku
  40. Ośrodek Szkolenia Kierowców POLDEK w Gdańsku
  41. IMPEL Cleaning Sp. z o.o  O/ Gdańsk
  42. ITMORE Sp. z o.o. w Pruszczu Gdańskim
  43. CS Qanda Sp. z o.o w Rzeszowie
  44. XELLECT Tomasz Krzemiński w Bytomiu
  45. MISTER Sp. z o.o w Warszawie
  46. Centrum Techniki Okrętowej S.A w Gdańsku
  47. Sollus Sp Z o.o w  Poznaniu
  48. Zakład Produkcyjno-Handlowy LIMET w Sokołowie Małopolskim
  49. EMU Sp. z o.o Sp. k. w Gdańsku
  50. Fundacja Centrum Technologii Morskich w Gdyni
  51. Port Gdański Eksploatacja S.A w Gdańsku
  52. Polska Żegluga Elektryczna Sp. z o.o w Gdańsku
  53. Klaster Meblowy Południowej Wielkopolski S.A w Kępnie
  54. GSG Towers Sp.z o.o w Gdańsku
  55. Podkarpackie Centrum Produkcyjno -Wdrożeniowe „EKO-KARPATY” w Tarnowcu
  56. Multi-Decor Sp z o.o w Karczewie
  57. Elkom Trade S.A w Warszawie
  58. ZWRI Sp. z o.o Sp. k w Tarnowie
  59. Aserto Sp.. z o.o Sp. k w Rzeszowie
  60. WoodCraft Sp. z o.o w Poznaniu
  61. WoodComfort Sp. z o.o w Poznaniu
  62. DB Port Szczecin Sp.z  o.o w Szczecinie
  63. ENSYS S.C w Tczewie
  64. FreeVolt Sp. z o.o w Bydgoszczy
  65. Euro Com Project Nowiński, Zamroczyńska Sp. j w Mogilnie
  66. PULPACK Sp. z o.o Sp.k w Łodzi
  67. PPHU SIMEX Łukasz Kowalski, Nowe Miasto Lub.
  68. PPHU BENON Marek Bieńkowski w Mszczonowie
  69. X-KOM Sp. z o.o w Częstochowie
  70. BAMA Logistics Sp. z o.o w Dębicy
  71. 1LOGISTICS ŻURALSKI Sp. z o.o w Słupsku
  72. FreeLight Polska Sp. w  o. ,Falenty Duże
  73. Perfect Data Sp. z o.o w Białymstoku
  74. Auxilion Sp.  z o.o ,Chylice Kolonia
  75. Instytut Techniczny Wojsk Lotniczych w Warszawie
  76. UNITEST MARINE SIMULATORS Sp. z o.o w Gdyni
  77. Uni-logistics Sp. z o.o w Gdyni
  78. BILLS PROTECTION Sp. z o.o w Bydgoszczy
  79. INNOVEX Polska Sp. z o.o w Gdańsku
  80. NUADU Sp. z o.o.  w Gdyni
  81. PPHU CHEMMAX  w Gdańsku
  82. Polish Forwarding Company Sp. z o.o w Warszawie
  83. Willson&Brown-WB Sp. z o.o Sp. k  w Warszawie
  84. EneGIVE Operator Sp. z o.o w  Poznaniu
  85. EneGIVE Infrastruktura  w Poznaniu
  86. EXCEL Firma Usługowo-Budowlano -Handlowa w Łańcucie
  87. PH „Bizon” Janusz Skorupa w Warszawie
  88. EXCEL Sp. z o.o Sp. k. w  Łańcucie
  89. PPHU Lechpak Rafał Lech w Małdytach
  90. Ion Galenica Sp. z o.o w  Wysokiej Głogowskiej
  91. TECH Sp. z o.o , Izabelin -Dziekanówek
  92. Uniwersytet Gdański
  93. GLOBAL-LAB Sp. z o.o w Warszawie
  94. PREMIUM Sp. z o.o w Białymstoku
  95. TOOLMEX TRUCK Sp. z o.o , Skarżysko Kamienna
  96. API-WTS Jarosław Maćko w Warszawie
  97. MAWO GROUP sp. z o.o  w  Raszówce
  98. KOSYNIER Michał Bielawski w Buku
  99. HOSTEA Adam Antonijczuk , Izabelin Dziekanówek
  100. Stowarzyszenie na Rzecz Klastra Przemysłowego Dawnych Terenów COP im. Eugeniusza Kwiatkowskiego w Radomiu
  101. TRYBECO Sp. z o.o w Łodzi
  102. PROTEH GlassDeep Sp.  z o.o  w Gdańsku
  103. ARTEK Artur Żochowski w Józefinie
  104. WAVE blue Sp.  z o.o w Warszawie
  105. HERB Usługi Produkcyjno-Handlowe M. Pokrywka w Adamówce
  106. BLACK HORN GROUP Sp. z o.o w Łodzi
  107. TRANS EXPERT S.C w Bydgoszczy
  108. Virtus Logistics Sp. z o.o w Gdyni
  109. WATERSYSTEM Sp.  z o.o Sp.k w Warszawie

Klaster LTPP jest innowacyjnym partnerstwem pomorskiego biznesu, nauki i samorządów w branży logistyka, transport, dystrybucja.